ارتباط مستقیم با ادمین

سعید جهانیان تپش قلب

تک دست / تپش قلب / سعید جهانیان

این بار ، دانلود آهنگ تک دست مازندرانی با صدای هنرمند مازنی سعید جهانیان ، اثری متفاوت به نام تپش قلب ، هم اکنون از رسانه فرهنگی هنری موزیک شمال با برترین کیفیت و لینک رایگان بهینه همراه با پخش آنلاین و تکست و متن شعر موزیک ، نظرات سازنده شما موجب پیشرفت سایت و این رسانه می شود ، این رسانه متعلق به شماست…

♪ رسانه موزیک شمال تقدیم می کند ♪

Tapesh Ghalb From Saeid Jahaniyan

~ Www.MusicShomal.Com ~

سعید جهانیان یار مازنی

شاد / یار مازنی / سعید جهانیان

دانلود کنید موزیک زیبای مازندرانی با صدای خواننده خوش صدای شمالی سعید جهانیان آهنگی در سبک آهنگ های شاد مازندرانی ، اثری با عنوان یار مازنی ، با لینک سرعت بالا و مستقیم با بهترین کیفیت ممکن هم اکنون در موزیک شمال قابل دانلود می باشد ، شما میتوانید با نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود به پیشرفت ما و هنرمندان کمک کنید ، با تشکر.

♪ رسانه موزیک شمال تقدیم می کند ♪

Yare Mazani From Saeid Jahaniyan

~ Www.MusicShomal.Com ~

سعید جهانیان جانه برار

شاد / جانه برار / سعید جهانیان

هم اکنون در این ساعت در موزیک شمال همراه شوید با موزیک شنیدنی و زیبای جانه برار با سبک شاد مازندرانی ، با هنرمندی و خوانندگی سعید جهانیان ، این آهنگ زیبا را تقدیم شما و دوستداران موزیک های مازندرانی می کنیم با کیفیت بالا و لینک مستقیم نیم بها ، دانلود کنید و با نظرات خود ما را بهتر کنید.

♪ رسانه موزیک شمال تقدیم می کند ♪

Jane Berar From Saeid Jahaniyan

~ Www.MusicShomal.Com ~

بور بور می مهدی میرانی سعید جهانیان

شاد / بور بور می / مهدی میرانی سعید جهانیان

هم اینک رسانه موزیک شمال تقدیم می کند آهنگ شاد مازنی به نام بور بور می ♪ با دو هنرمند خوش صدای مازندران مهدی میرانی و سعید جهانیان ♪ همراه با متن تکست کامل و پخش آنلاین. به همراه کلیپ تکست متن کامل، پخش آنلاین و با بهترین کیفیت دانلود را شروع کنید. ارائه ای از رسانه و سایت معتبر موزیک شمال!

آهنگ و تنظیم : استاد حسین آرامیده

♪ رسانه موزیک شمال تقدیم می کند ♪

Bor Bor Mi Mehdi Mirani Said Jahanian

~ Www.MusicShomal.Com ~

در حال جستجو . . .

string(12) "44.200.86.95"